Shoichi Hasegawa färgetsning

Shoichi Hasegawa färgetsning
Shoichi Hasegawa färgetsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929), "Eveil de fossils", signerad och numrerad 51/110, färgetsning, bladmått ca 75x59 cm

340761

2015-11-09