Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SKÅLAR, 4 st, porslin, Kina och Japan, 1900-tal, höjd 5-6 cm

skador

340767

2015-11-09