Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-talets slut, barockstil, sarg med låda, skiva med intarsia, träskuren delvis genombruten dekor av blomster och änglar, spiralsvarvade ben, svärtade kulfötter, höjd ca 82, 101x68 cm

Slitage, smärre skador, sprickor, ytskador

340771

2015-11-09