Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MELCHIOR LUNDBERG, stolar, 4 st vitbemålade, nollgaller, signerade MLB (stolmakare i Stockholm 1774-1812), sitthöjd ca 45 cm
Slitage, renoverad, förstärkningar, 1 med skadad rygg
340773
2015-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här