Bord Cattelin

Bord Cattelin
Bord Cattelin
Bord Cattelin
Bord Cattelin
Bord Cattelin
Bord Cattelin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets slut, Italien, fasettslipat glas, oktagonal skiva, etikettmärkt Cattelin, Italia, Carre VI, höjd ca 72, diameter ca 125 cm, enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet

Nagg, repor

340775

2015-11-09