Sven X:et Erixson

Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): ´´Motiv från Söndrum, signerad och daterad Sven Erixon - 43, olja på pannå, ca 30,5x40,5 cm

340777

2015-11-09