Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): ´´Motiv från Söndrum, signerad och daterad Sven Erixon - 43, olja på pannå, ca 30,5x40,5 cm
340777
2015-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här