Carl Dagel rölakan

Carl Dagel rölakan
Carl Dagel rölakan

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL DAGEL, rölakan, monogramsignerad CD, ca 202x137 cm

Bruksslitage, saknar bitvis fransar

340787

2015-11-25