Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVARD HALD, grogglas, 12 st, karaff, Orrefors, graverad dekor av spelkortsmotiv, 1900-talets karaffens höjd ca 24 cm
Ett glas med nagg, ett glas nedslipat
340788
2015-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här