Bord 1900-talets andra hälft
2015-11-09
340796
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, med klaffar, 1900-talets andra hälft, kromade ben, vitlaminerad bordsskiva, höjd 74, 90x140, total längd 260 cm
Bruksslitage