Reseur

Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

RESEUR, 1900-tal, fodral i mässing med graverad dekor, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 8 cm (ca 10 cm med rest handtag)

Smärre emaljskador vid skruvhålen

340798

2015-11-09