Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
RESEUR, 1900-tal, fodral i mässing med graverad dekor, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 8 cm (ca 10 cm med rest handtag)
Smärre emaljskador vid skruvhålen
340798
2015-11-09