Dosor emalj

Dosor emalj
Dosor emalj
Dosor emalj
Dosor emalj

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 5 st, emaljarbeten, 1800/1900-tal, motiv av blommor samt stjärnor, djupblå bakgrund, största dosan ca 7,5 cm

Nagg, slitage, enstaka skador

340802

2015-11-09