Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSOR, 5 st, emaljarbeten, 1800/1900-tal, motiv av blommor samt stjärnor, djupblå bakgrund, största dosan ca 7,5 cm
Nagg, slitage, enstaka skador
340802
2015-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här