Halmstadgruppen färglitografier

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALMSTADGRUPPEN, mapp med sex färglitografier, samtliga signerade och numrerade 248/300, omfattar: Sven Jonsson, Waldemar Lorentzon, Stellan Mörner, Axel Olson, Erik Olson, Esaias Thorén

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

340806

2015-11-16