Halmstadgruppen färglitografier
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALMSTADGRUPPEN, mapp med sex färglitografier, samtliga signerade och numrerade 248/300, omfattar: Sven Jonsson, Waldemar Lorentzon, Stellan Mörner, Axel Olson, Erik Olson, Esaias Thorén
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
340806
2015-11-16