Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, 1900-tal, förgylld, 71x83 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage
340811
2015-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här