Sven Olof Ehren

Sven Olof Ehren
Sven Olof Ehren

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Gamla stan, Stockholmsmotiv, signerad och daterad Sven Olof Ehren, 3/25, färglitografi, ca 65x100 cm, oramad

340819

2015-11-07