Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (4) Stockholmsmotiv bl a Kungliga slottet, signerade och daterade Sven-Olof Ehren, 3/25, litografier, bladmått ca 65,5x100, oramade
Tryckta på samma ark
340820
2015-11-09