Sven-Olof Ehren

Sven-Olof Ehren
Sven-Olof Ehren

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (4) Stockholmsmotiv bl a Kungliga slottet, signerade och daterade Sven-Olof Ehren, 3/25, litografier, bladmått ca 65,5x100, oramade

Tryckta på samma ark

340820

2015-11-09