Evert Taube

Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

EVERT TAUBE, 6 st, svärmerier, visor

Delvis hårt slitage, skador

340825

2015-11-09