Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ERIK WAHLBERGSON (1808-1865), tillskriven, Porträtt av Oscar I av Sverige-Norge - midjebild, olja på duk, 36 x 30 cm
Ram med lagningar, smärre slitage
340826
2015-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här