Oljemålning Oscar I 1799-1859

Oljemålning Oscar I 1799-1859
Oljemålning Oscar I 1799-1859
Oljemålning Oscar I 1799-1859
Oljemålning Oscar I 1799-1859

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ERIK WAHLBERGSON (1808-1865), tillskriven, Porträtt av Oscar I av Sverige-Norge - midjebild, olja på duk, 36 x 30 cm

Ram med lagningar, smärre slitage

340826

2015-11-09