Alvar Aalto bord

Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ALVAR AALTO, bord, Model no. 75, designad 1930-31 för Artek, höjd ca 60, 60 x 50 cm

Omlackerat, repor, slitage

340827

2015-11-09