Arne Vodder skrivbord Sibast Danmark

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARNE VODDER, skrivbord med sideboard samt skrivbordsstol, Sibast, Danmark, 1960-tal, teak, fem lådor med originalfärg samt skåp, hurtsar och lådor, höjd 73, 203 x 92, sideboardet höjd 62,5, 167 x 40,5 cm

Smärre slitage, en låda med lagning

340831

2015-11-16