Arne Vodder skrivbord Sibast Danmark
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARNE VODDER, skrivbord med sideboard samt skrivbordsstol, Sibast, Danmark, 1960-tal, teak, fem lådor med originalfärg samt skåp, hurtsar och lådor, höjd 73, 203 x 92, sideboardet höjd 62,5, 167 x 40,5 cm
Smärre slitage, en låda med lagning
340831
2015-11-16