Fruktbestick silver

Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver
Fruktbestick silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

C.G HALLBERG, fruktbestick, 24 dlr, silver, förgyllda, pärlemorskaft, Stockholm 1910, originalschatull

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

340832

2015-11-16