Fåtöljer Frankrike

Fåtöljer Frankrike
Fåtöljer Frankrike
Fåtöljer Frankrike
Fåtöljer Frankrike
Fåtöljer Frankrike
Fåtöljer Frankrike
Fåtöljer Frankrike
Fåtöljer Frankrike

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERGÈRER, 1 par, Louis XVI-stil, Frankrike, skuren bronserad dekor, kannelerade avsmalnande ben, stoppad sits, sitthöjd ca 47, rygghöjd ca 74 cm

Slitage, lagningar

340833

2015-11-09