Kaffeservis silver
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ADOLF LANDOFF & SON, kaffeservis, 3 dlr, silver, rokokostil, Göteborg 1946, bestående av: kaffekanna, sockerskål och gräddkanna, svenska importstämplar, kannans höjd 19 cm, totalvikt
ca 498 g
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre slitage
340834
2015-11-16