Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADOLF LANDOFF & SON, kaffeservis, 3 dlr, silver, rokokostil, Göteborg 1946, bestående av: kaffekanna, sockerskål och gräddkanna, svenska importstämplar, kannans höjd 19 cm, totalvikt
ca 498 g

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage

340834

2015-11-16