Kaffeservis 3 delar silver

Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

CARL ANDREAS KJERNÅS, kaffeservis, 3 dlr, silver, Göteborg 1916, svenska importstämplar, höjd ca 21 cm, totalvikt ca 1,054 g

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage

340837

2015-11-16