Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
CARL ANDREAS KJERNÅS, kaffeservis, 3 dlr, silver, Göteborg 1916, svenska importstämplar, höjd ca 21 cm, totalvikt ca 1,054 g
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre slitage
340837
2015-11-16