Papegoja Meissen

Papegoja Meissen
Papegoja Meissen
Papegoja Meissen
Papegoja Meissen
Papegoja Meissen
Papegoja Meissen
Papegoja Meissen
Papegoja Meissen
Papegoja Meissen
Papegoja Meissen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEISSEN, figurin, porslin, Tyskland, föreställande papegoja, polykromt bemålad, märkt på godsets insida, höjd ca 19 cm

Nagg, skador

340839

2015-11-10