Serveringsvagn
2015-11-10
340840
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SERVERINGSVAGN, mahogny, med mässingsdetaljer, 1950-tal, höjd ca 60 cm
Skador, ranglig