Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
ORIENTMATTA / BÖNEMATTA, semiantik/antik, ullvarp, ca 80x160 cm
Skador, kraftigt slitage, ställvis stel
340846
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här