Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

ORIENTMATTA / BÖNEMATTA, semiantik/antik, ullvarp, ca 80x160 cm

Skador, kraftigt slitage, ställvis stel

340846

2015-11-10