Bricka silver 1916

Bricka silver 1916
Bricka silver 1916
Bricka silver 1916
Bricka silver 1916

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL ANDREAS KJERNÅS, bricka, silver, pärlstavsdekor, Göteborg 1916, svenska importstämplar, längd 48,5 cm, vikt ca 1 400 g

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage

340849

2015-11-16