Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
SPEGEL, rokoko, 1700-tal, dekor med i pastellage med rocailler, förgylld, ca 125 x 56 cm
Senare förgylld (omförgylld 1896 enligt etikett på baksidan), lagningar, skador
340855
2015-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här