Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Såld för:

33 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, dekor med i pastellage med rocailler, förgylld, ca 125 x 56 cm

Senare förgylld (omförgylld 1896 enligt etikett på baksidan), lagningar, skador

340855

2015-11-09