Stolar Karl Johan
2015-11-10
340861
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 3 st, med tagelklädsel, Karl Johan, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, lagningar