Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, 1800-tal, Karl Johan, fanérade i mahogny, klädda i randigt tyg

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, lagningar, klädsel med fläckar

340867

2015-11-13