Bordslampor papegojor

Bordslampor papegojor
Bordslampor papegojor
Bordslampor papegojor
Bordslampor papegojor
Bordslampor papegojor
Bordslampor papegojor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, porslin, 1900-tal, polykromt bemålade, föreställande papegojor, höjd ca 18,5-19 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade

340869

2015-11-10