Stolar i bauhaustyp
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st., stålrörskonstruktion, cognacsfärgat skinn, varav tre stämplade Fasem Set. 88 Italy, troligen 1980-tal, bauhausmodell, sitthöjd ca 43 cm, höjd från golv till karm ca 61 cm
Slitage, fläckar
340874
2015-11-10