Cakestand i engelsk stil

Cakestand i engelsk stil
Cakestand i engelsk stil
Cakestand i engelsk stil
Cakestand i engelsk stil
Cakestand i engelsk stil
Cakestand i engelsk stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAKESTAND, 2 st, 1900-tal, mahognyfanér, engelsk stil, höjd ca 90 cm

Skador, lagningar

340875

2015-11-10