Mikael Fare skulptur

Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

1 200 SEK

MIKAEL FARE (född 1951), "partitur", signerad M Fare, collage och akvarell, bladmått 60 x 44 cm

340876

2015-11-09