Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOSOR, emaljarbeten, 5 st, 1700-/1800-tal, delvis förgylld dekor, motiv av blommor och figurscener, längd ca 5-9 cm
Skador
340881
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här