Dosor emalj

Dosor emalj
Dosor emalj
Dosor emalj
Dosor emalj

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSOR, emaljarbeten, 5 st, 1700-/1800-tal, delvis förgylld dekor, motiv av blommor och figurscener, längd ca 5-9 cm

Skador

340881

2015-11-10