Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOSOR, 8 st, emaljarbeten, 1700/1800-tal, motiv av blommor och figurscener, längd ca 4-7 cm
Skador
340884
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här