Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

STOLAR, 1800-tal, senempire, valnöt, rikt skulpterade ryggbrickor, sitthöjd ca 48 cm

Smärre ytskador, senare klädsel, smärre fläckar

340890

2015-11-09