Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
STOLAR, 1800-tal, senempire, valnöt, rikt skulpterade ryggbrickor, sitthöjd ca 48 cm
Smärre ytskador, senare klädsel, smärre fläckar
340890
2015-11-09