Paul Jenkins färglitografi

Paul Jenkins färglitografi
Paul Jenkins färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL JENKINS (USA, född 1923): Komposition, signerad Paul Jenkins, färglitografi, 50/50, 69x44 cm

340891

2015-11-12