Serveringsbricka i nysilver

Serveringsbricka i nysilver
Serveringsbricka i nysilver
Serveringsbricka i nysilver
Serveringsbricka i nysilver
Serveringsbricka i nysilver
Serveringsbricka i nysilver

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SERVERINGSBRICKA, 1900-tal, nysilver, dekor av vindruvsklasar, genombruten kant, på fötter med dekor av löv i kartuscher, längd ca 45x76 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

340894

2015-11-10