Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SERVERINGSBRICKA, 1900-tal, nysilver, dekor av vindruvsklasar, genombruten kant, på fötter med dekor av löv i kartuscher, längd ca 45x76 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
340894
2015-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner