Emanuel Aage Petersen oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMANUEL AAGE PETERSEN (1894-1948), fjordlandskap i vinterskrud, olja på duk, signerad Emanuel A Petersen, 60 x 71 cm

Krackelerad

340904

2015-11-10