Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUNNAR NYLUND, kanna, vaser, 2 st., Rörstrand, vitglaserat stengods, vasernas höjd 13 -28 cm
En vas med smärre ytslitage, kannan med mynningsnagg
340905
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här