Hönor

Hönor
Hönor
Hönor
Hönor
Hönor
Hönor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÄGGHÖNOR, 4 st, porslin, PASTEJFORM, porslin, 1900-tal, i form av ruvande höns, höjd ca 17-20 cm

Bruksslitage

340922

2015-11-09