Rudolf Abrahamsson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDOF "RULLE" ABRAHAMSSON (1911-1986): Vintermotiv, Örnsköldsvik, signerad A, olja på duk, ca 60 x 80 cm

340927

2015-11-09