Erland Cullberg krita

Erland Cullberg krita
Erland Cullberg krita
Erland Cullberg krita
Erland Cullberg krita

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012), fågel fenix, monogramsignerad EC, olja på duk, 73 x 50 cm

340929

2015-11-10