Willie Weberg oljemålning

Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILLIE WEBERG (1910-1995): "Mariaberget I", signerad Weberg, olja på duk, ca 40 x 89 cm
UTSTÄLLD: Gummessons Konstgalleri Utställningskatalog 373, 1973

340937

2015-11-09