Skrivställ Rörstrand

Skrivställ Rörstrand
Skrivställ Rörstrand
Skrivställ Rörstrand
Skrivställ Rörstrand
Skrivställ Rörstrand
Skrivställ Rörstrand
Skrivställ Rörstrand
Skrivställ Rörstrand

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVSTÄLL, 1800-talets andra hälft, Rörstrand, rokokostil, dekor i underglasyrblått, signerad AL, höjd 23, 35,5 x 23 cm

340945

2015-11-10