Madeleine Pyk Stockholm

Madeleine Pyk Stockholm
Madeleine Pyk Stockholm

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Stockholm", signerad M Pyk, 192/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm, oramad

340949

2015-11-17