Madeleine Pyk Stockholm
2015-11-17
340949
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Stockholm", signerad M Pyk, 192/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm, oramad