Bordsur Chevrier a Angers

Bordsur Chevrier a  Angers
Bordsur Chevrier a  Angers
Bordsur Chevrier a  Angers
Bordsur Chevrier a  Angers
Bordsur Chevrier a  Angers
Bordsur Chevrier a  Angers
Bordsur Chevrier a  Angers
Bordsur Chevrier a  Angers
Bordsur Chevrier a  Angers
Bordsur Chevrier a  Angers

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, 1800-tal, urtavlan märkt Chevrier a Angers, mässingsdekor, stensockel, höjd ca 21, 27,5x12,5 cm, nyckel finns

Slitage

340958

2015-11-10